SV. LUCIJA 38, 51221 KOSTRENA | TEL: 051/209-000 | Kontakti

Četiri medalje sa Taekwondo natjecanja iz Slovenije stigle su u Kostrenu!

Novosti

Na Taekwondo turniru A klase, Slovenija Open 2018, održanom u Sloveniji proteklog vikenda,  20. i 21. listopada, sudjelovalo je 64 kluba iz 18 zemalja. Nastupio je i Taekwondo klub Rijeka sa svojim brojnim natjecateljima među kojima su se posebno istaknuli borci iz Kostrene.

Od mnogobrojnih medalja osvojenih od strane takmičara TKD kluba Rijeka osvojene su i tri zlatne, od kojih su dva zlata osvojile sestre Brigita i Eva Bedi, a treće zlato kadetkinja Ana Jović. Slavlju djevojaka pridružio se i izvrsni Luka Ugrina osvojivši srebrnu medalju.

To je još jedno natjecanje na kojem su sestre Bedi osvojile zlatne medalje, ali prvi puta iz Taekwondoa.

Brigita Bedi je početkom ove godine postala nositeljica crnog pojasa u Taekwondou, a ove godine osvojila je i dvostruki naslov državne prvakinje u kickboxingu i to u kategorijama Point fighting i Light contact.