SV. LUCIJA 38, 51221 KOSTRENA | TEL: 051/209-000 | Kontakti

Dora Brnić i Tea Ivančić Jokić na primanju u Općini Kostrena

Novosti

Danas je održano svečano primanje dvije uspješne kostrenske sportašice- Dore Brnić i Tee Ivančić Jokić.

Dora Brnić je na natjecanju Emil Open kup u Češkoj u konkurenciji sedam zemalja u  BC2 kategoriji osvojila prvo mjesto pobjedivši i klupskog kolegu Filipa Franića. Dora je članica kluba BKOSI Pulac iz Rijeke, a natjecanje s kojeg je Dora donijela zlatnu medalju održano je od 6. do 9. lipnja.

Tea Ivančić Jokić je kao stalni član Hrvatske stolnoteniske paraolimpijske reprezentacije i ove godine nastupala na svjetskim igrama mladih osoba s invaliditetom IWAS YOUTH WORLD GAMES 2018 koje su se u Irskoj održale od 30.lipnja do 6.srpnja. Tea je osvojila dvije brončane medalje, jednu u pojedinačnoj konkurenciji, a drugu u paru s kolegicom iz reprezentacije Karlovčankom Anjom Lauš.

Uspješnim sportašicama s invaliditetom čestitao je Načelnik te im poklonio prigodne poklone.