SV. LUCIJA 38, 51221 KOSTRENA | TEL: 051/209-000 | Kontakti

Natječaj za kontrolore parkirališta tijekom sezone

Natječaji drugih tijela i ustanova Natječaji i pozivi Zasnivanje radnog odnosa
   Natječaj je zatvoren
   Rok za prijavu: 3. lipnja 2022. godine u 12:00 sati.

Temeljem čl. 20. Izjave o osnivanju KD Kostrena d.o.o. i odluke Uprave Društva br. 33/2022, sukladno čl. 8. i 9. Pravilnika o radu Društva i čl. 25. Pravilnika o unutarnjem ustrojstvu – organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta, raspisuje se sljedeći

J A V N I    N A T J E Č A J

za zasnivanje radnog odnosa na određeno puno radno vrijeme

RADNO MJESTO: Kontrolor parkirališta –  2 izvršitelja
Rok – od 1. lipnja do 30. rujna 2022. godine
Mjesto rada – Općina Kostrena
Radni odnos se zasniva na određeno i puno (40 sati tjedno) radno vrijeme, uključuje rad subotom, nedjeljom i praznikom te obavezan probni rad.

Uvjeti:

  • SSS
  • Radno iskustvo – nije potrebno, prednost iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poznavanje osnova rada na računalu
  • Poznavanje stranog jezika
  • Samostalnost i fleksibilnost, organizacijske sposobnosti i vještina rada s ljudima

Osobe koje ispunjavaju navedene uvjete, dužne su dostaviti:

  • Prijavu na natječaj,
  • Životopis,
  • Dokaz o državljanstvu (presliku osobne iskaznice s obje strane),
  • Dokaz o posjedovanju vozačke dozvole B kategorije (preslika vozačke dozvole s obje strane)
  • Dokaz o stečenoj stručnoj spremi (svjedodžba),
  • Elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (ne starije od 30 dana od dana objave ovog natječaja).

Traženu dokumentaciju potrebno je dostaviti u neovjerenim preslikama.

Opis radnog mjesta:

  • vrši nadzor naplate parkirnih površina kojima upravlja Društvo sukladno uputama neposrednog nadređenog i plana obilazaka,
  • vodi brigu o urednoj naplati usluga parkiranja i izdavanja računa,
  • brine o funkcionalnosti i ispravnosti znakova, natpisa i uređaja na parkiralištima,
  • vrši i sve ostale poslove kojima se osigurava stanje funkcionalnosti i urednosti parkirnih površina kojima upravlja Društvo,
  • odgovoran je za dnevno, tjedno i mjesečno ispunjavanje planiranih radnih obaveza i zadataka,
  • surađuje s voditeljem Odjela i neposrednim nadređenim u cilju efikasnijeg i kvalitetnijeg obavljanja posla,
  • zadužuje i upravlja električnim romobilom, brine o vozilu, materijalu, sredstvima i opremi za rad koji su mu povjereni, te o istome vodi evidenciju,
  • daje prijedloge za nabavu potrebnog potrošnog materijala, brine o njihovim zalihama i potrošnji,
  • obavlja ostale poslove po nalogu nadređenih,
  • rad s električnim romobilom.

Prijave na natječaj mogu dostaviti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/16, 69/17).

Rok za podnošenje prijava je 3. lipnja 2022. godine do 12:00 sati.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se putem pošte na adresu KD Kostrena d.o.o., Žuknica 1b, 51221 Kostrena, s naznakom „Za natječaj – Kontrolor parkirališta“ ili na e-mail info@kd-kostrena.hr (u naslovu maila obavezno upisati ime i prezime – naziv radnog mjesta za koje se kandidat prijavljuje).

Ukoliko se prijava dostavlja poštom, kandidat snosi rizik da prijava ne stigne do naznačenog krajnjeg roka za dostavu prijava.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati, kao ni prijave kandidata koji ne udovoljavaju propisanim uvjetima.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama KD Kostrena.

Preuzmite dokumente

Natječaj za kontrolore parkirališta pdf | Natjecaj_za_zasnivanja_radnog_odnosa_Kontrolor-parkiralista.pdf | 280,92 KB

Vezane objave

Vezane stranice